18 Iunie, 2018, 22:20:08 pm

Autor Subiect: Cel mai tare sistem de pariere din baseball  (Citit de 4703 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

sergyone

• Vizitator
Cel mai tare sistem de pariere din baseball
« : 29 Februarie, 2012, 16:31:47 pm »
Salut, detin cel mai controversat sistem de pariere din baseball, pentru cine este interesat sa ma contacteze in inbox.

ATENTIE!!! Sistemul este facut in asa maniera incat pe orice echipa pariezi tot castigi....v-am captat atentia? Este un sistem STRONG (nu este vrajeala de 2 lei cum se vehiculeaza pe net cu fel de fel de sisteme complicate). Este testat 100%. Abia astept sa inceapa liga acum, mai este putin..

Va astept in inbox

Offline villas-boas

• Parior
  • Mesaje postate: 139
    • Vezi Profilul
Re: Cel mai tare sistem de pariere din baseball
« Răspuns #1 : 29 Februarie, 2012, 20:32:20 pm »
Presupun ca vinzi nu?
Să fii al doilea înseamnă să fii primul care pierde

Offline gabiloves

• Parior Senior
  • Mesaje postate: 362
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : 29 Februarie, 2012, 21:37:26 pm »
O sa va exemplific acest sistem.
Folosesc acest sisitem pe meciurile din MLB.
Pariez pe puncte marcate de echipa gazda la finalul meciului.Alternez cota scorului impar 1.86 cu cea a scorului par 1.95.
EXEMPLU:

Ziua 1:Indians vs. Reds pariez 10 lei pe Reds,scor final impar, cota 1.86
(Scor final 3-2)pierdere-10.
La 0 pt marcate de Reds ni se returneza miza.

Ziua 2: White Sox vs. Rockies pariez 21,05 lei pe Rokies,scor final par, cota 1.95. Pariind 21,05 acopar pierderea initiala si am un profit de 10 lei.
(Scor final 3-1)pierdere-31,05 lei.

Ziua 3: Rays vs Yankees pariez 47,73 lei pe Yankees ,scor final par, cota 1.86. Pariind 47,73 lei acopar pierderea initiala de 31,05 si am un profit de 10 lei.
(Scor final 0-2)castig-88,78 lei. adica am profit de 10 lei chiar daca am avut 2 pariuri necastigatoare.

Alte avantaje ale acestui sistem ar fi:
doar 2 posibile variante de rezultat
la 0 pt marcate de echipa gazda ni se returneza miza
din instoricul mecilor nu am intalnit o serie mare de meciuri consecutive cu scor alternant.

Offline Xian

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1343
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 29 Februarie, 2012, 22:43:07 pm »
Salut, detin cel mai controversat sistem de pariere din baseball, pentru cine este interesat sa ma contacteze in inbox.

ATENTIE!!! Sistemul este facut in asa maniera incat pe orice echipa pariezi tot castigi....v-am captat atentia? Este un sistem STRONG (nu este vrajeala de 2 lei cum se vehiculeaza pe net cu fel de fel de sisteme complicate). Este testat 100%. Abia astept sa inceapa liga acum, mai este putin..

Va astept in inbox

du-te si impusca-te :great: