21 Noiembrie, 2018, 01:48:35 am

Autor Subiect: IBCbet.com - modalitate de deschidere cont  (Citit de 3534 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline psiaii

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
IBCbet.com - modalitate de deschidere cont
« : 04 Noiembrie, 2011, 14:59:58 pm »
Pentru cei interesați de casa de pariuri IBCbet.com și de modalitatea de deschidere a unui cont la această agenție, vă recomand să vă informați la IBC-bet.ro

Avantajele celor care pariată la IBCbet.com
- cote ridicate (1,96/1,96) si limite de profituri uriașe;
- oferte de handicap asiatic pentru toate ligile (superioare si inferioare, inclusiv Liga 2 RO) atât pentru pariuri live cât și pentru pariuri pre-game;
- indiferent de câștigurile obținute, contul de parior nu va fi limitat sau restricționat;

Solicitati la IBC-bet.ro crearea unui cont demo gratuit pentru test.

Offline villas-boas

• Parior
  • Mesaje postate: 139
    • Vezi Profilul
Re: IBCbet.com - modalitate de deschidere cont
« Răspuns #1 : 04 Noiembrie, 2011, 15:05:39 pm »
Presupan faptul ca IBC-bet.ro este al tau, nu?
Să fii al doilea înseamnă să fii primul care pierde

Offline psiaii

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 2
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #2 : 04 Noiembrie, 2011, 15:28:43 pm »
Da

Offline villas-boas

• Parior
  • Mesaje postate: 139
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 04 Noiembrie, 2011, 19:14:55 pm »
Ne poti spune mai mult despre IBCbet?
Să fii al doilea înseamnă să fii primul care pierde

Offline tudor

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 8
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Intrebare IBCBET
« Răspuns #4 : 10 Noiembrie, 2011, 22:32:10 pm »
In ultima vreme aud din ce in ce mai des despre aceasta casa de pariuri asiatica, IBCBET. Poate cineva sa mi ofere mai multe informatii? Cum as putea sa mi fac cont la ei?am nevoie de un agent sau ceva de genu?

Offline mishu

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 9
    • Vezi Profilul
« Răspuns #5 : 13 Noiembrie, 2011, 15:49:11 pm »
Da ai dreptate, iti poti crea contul printr-un agent cu care vei colabora.Faza este ca sunt multe tepe pe net, asa ca va trebui sa fi foarte atent (nici un apropo la IBC-bet.ro nu l am verificat, nu stiu nimic de ei). Eu mi am facut contul prin bonusbonusbonus - sunt o firma licentiata si pana acum nu am nici o plangere in legatura cu ei.

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #6 : 13 Noiembrie, 2011, 19:56:44 pm »
Am si eu o intrebare. Ce ofera aceasta agentie in plus fata de o alta cum ar fi Bet365 de exemplu care mi se pare destul de completa ca oferta, pentru a face un astfel de efort ca sa ajung membru acolo?
Pariez... deci exist!

Offline AnDreY00

• Hero Member
  • Mesaje postate: 3508
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 13 Noiembrie, 2011, 20:00:53 pm »
Asta ma intrebam si eu. Ce atata nebunie cu agent, cu invitatie, etc...?

Offline mishu

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 9
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 19 Decembrie, 2011, 15:16:10 pm »
se merge pe un sistem piramidal...conturile pot fi de agnti sau jucatori si fiecare poate actiona si ca jucator, agent sau casa de pariuri la randul lui, totusi informatii mai exacte cred ca ai putea sa gasesti pe bet-ibc.com explica destul de bine sistemul..si cred ca au lansat si o versiune in romana a siteului de curand :)

Offline Admin Forum

• Hero Member
  • Mesaje postate: 2745
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #9 : 19 Decembrie, 2011, 16:34:08 pm »
Acum sincer sa fiu nu neaparat agentia ar fi problema care m-ar impiedica sa castig mai mult sau mai usor deci nu vad totusi ce avantaj as avea daca ma chinui sa ma inscriu acolo. Din alte relatari ar fi o casa care acepta mize foarte mari si de aceea s-ar omori lumea pe ea, dar cati pariori de pe la noi de pe internet, prezenti pe tot feluri de site-uri de profil chiar isi permit sa parieze sume care la alte agentii ar fi prohibitive? Problemele de la noi sunt faptul ca sunt blocati ca isi fac multiple conturi pentru a culege bonusurile de bun venit si alte "avantaje" de acest gen oferite de agentiile "de cacat" cum le caracterizeaza cand o patesc si vor sa se inscrie la agentia supersonica ca acolo nu sunt limitati...  :2funny:

Offline paranoia13

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #10 : 09 Iulie, 2012, 17:33:57 pm »
eu unu mi-am facut cont prin bonusbonusbonus.com, mi-au parut mai de incredere decat IBC-bet.ro si nu m-am inselat nota 10 pentru cum isi desfasoara activitatea si promptitudine

Offline BET-IBC

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #11 : 20 Iulie, 2012, 18:21:42 pm »
Am si eu o intrebare. Ce ofera aceasta agentie in plus fata de o alta cum ar fi Bet365 de exemplu care mi se pare destul de completa ca oferta, pentru a face un astfel de efort ca sa ajung membru acolo?
nu este nici un efort sa te inscrii la ibcbet, trebuie doar sa iti faci un cont si sa depui suma minima, care pentru romani in cazul in care isi fac cont la ibcbet prin bet-ibc.com este de 10$ sau euro dupa cum doreste fiecare, singura diferenta este ca contul trebuie facut prin intermediul unui agent
care agent gestioneaza depunerile si retragerile tale.
Cel mai mare avantaj al celor de la ibcbet fata de orice alta casa de pariuri este ca se bazeaza pe handicap asiatic si over/under, in plus daca exista intradevar cineva dornic sa joace sume mai mari atunci poate sa o faca fara nici o problema, cam asta ar fi toata ideea cu ibcbet.
daca mai aveti si alte intrebari nu ezitati suntem aici pentru a le raspunde.

Offline indirect

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 12
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #12 : 15 August, 2012, 14:51:59 pm »
wow vreau si eu cont la ibcbet, ce bine ca ati inteles ca romanii nu prea au banii sa bage 50 de euro la pariuri:))