29 Februarie, 2020, 14:38:47 pm

Autor Subiect: Concurs Predictii - Greseli  (Citit de 35578 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline gerrard88

• Parior
  • Mesaje postate: 73
    • Vezi Profilul
Re: Concurs Predictii - Greseli
« Răspuns #255 : 14 Ianuarie, 2014, 14:55:35 pm »
Ma gandeam ca se valideaza in conformitatea cu oferta de unde o preluati. Cam asa se face la toate concursurile la care eu particip. Validari in functie de agentia de la care sunt preluate cotele.

IN alta ordine de ei, nu inteleg de ce am fost eliminat din concurs. Vroiam sa adaug acum cateva predictii pentru la noapte si vad ca pescadorul mi-a validat toate meciurile si "m-a dus" la -43 de puncte, insa nu l-a validat si pe cel al Soranei Carstea, care ma ajuta sa revin sub -29 si nu sunt eliminat in conformitate cu regulamentul ce mentioneaza ca doar punctajul la sfarsit de zi conteaza, nu cel intermediar.

Il rog cand intra sa valideze si acel joc pentru a-mi juca ultimele cartuse pe luna asta.

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 7432
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #256 : 14 Ianuarie, 2014, 15:02:38 pm »
Ma gandeam ca se valideaza in conformitatea cu oferta de unde o preluati. Cam asa se face la toate concursurile la care eu particip. Validari in functie de agentia de la care sunt preluate cotele.

IN alta ordine de ei, nu inteleg de ce am fost eliminat din concurs. Vroiam sa adaug acum cateva predictii pentru la noapte si vad ca pescadorul mi-a validat toate meciurile si "m-a dus" la -43 de puncte, insa nu l-a validat si pe cel al Soranei Carstea, care ma ajuta sa revin sub -29 si nu sunt eliminat in conformitate cu regulamentul ce mentioneaza ca doar punctajul la sfarsit de zi conteaza, nu cel intermediar.

Il rog cand intra sa valideze si acel joc pentru a-mi juca ultimele cartuse pe luna asta.

Sincer pe noi nu ne intereseaza cum organizeaza altii concursuri. Noi avem un regulament propriu.

Offline gerrard88

• Parior
    • Vezi Profilul
« Răspuns #257 : 14 Ianuarie, 2014, 15:14:50 pm »
In regula, am inteles. Mersi pentru validarea prompta !!

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #258 : 14 Ianuarie, 2014, 15:36:16 pm »
"IN alta ordine de ei, nu inteleg de ce am fost eliminat din concurs. Vroiam sa adaug acum cateva predictii pentru la noapte si vad ca pescadorul mi-a validat toate meciurile si "m-a dus" la -43 de puncte, insa nu l-a validat si pe cel al Soranei Carstea, care ma ajuta sa revin sub -29 si nu sunt eliminat in conformitate cu regulamentul ce mentioneaza ca doar punctajul la sfarsit de zi conteaza, nu cel intermediar. "

Nu mai priviti problemele in mod personal ca nu validez in functie de cat are ala sau alalalatul ci in functie de cum trebuie sa mai ajung si eu in pat sau in funtie de diferite probleme ivite pe parcurs. Faptul ca cineva la un moment dat apare intr-o situatie "speciala" se intampla pur si simplu nu din cauza unor calcule meschine....  :2funny:
Pariez... deci exist!

Offline gerrard88

• Parior
    • Vezi Profilul
« Răspuns #259 : 14 Ianuarie, 2014, 16:36:22 pm »
Si eu care credeam ca ai ceva personal cu mine  :2funny: :2funny: :2funny:

Offline maryusg

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1132
    • Vezi Profilul
« Răspuns #260 : 23 Ianuarie, 2014, 13:46:28 pm »
Meciul Cibulkova - Radwanska a ramas in script pentru la noapte desi s-a disputat azi dimineata. S-ar putea ca unii sa incerce sa profite de aceasta eroare, asa ca verificati putin mai atent pariurile pe acest meci.

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #261 : 23 Ianuarie, 2014, 18:38:40 pm »
Meciul a fost validat corect inca de dimineata. Doar Optimus a incercat sa profite de aceasta situatie punand dupa meci, ca din intamplare, optiunea pe slovaca...  :2funny:
Acum nu mai exista nici un pariu activ dar daca mai apare unul, din acest moment, cel care il va posta va fi eliminat din concurs.
Pariez... deci exist!