21 Noiembrie, 2018, 01:59:42 am

Autor Subiect: Info Bwin  (Citit de 15047 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 7432
    • Vezi Profilul
    • SfStats
Info Bwin
« : 10 Decembrie, 2009, 20:49:55 pm »
Dacă ai întrebări în legătură cu agenția [bw]Bwin[/bw], atunci scrie în acest subiect.
« Ultima Modificare: 10 Decembrie, 2009, 20:55:46 pm de milan »

Offline andrey20

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 18
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Raspuns: Info Bwin
« Răspuns #1 : 17 Iunie, 2010, 15:10:08 pm »
Am facut un cont pe bwin acum 3-4 zile si am depus 30 de RON, desigur am pierdut pe italieni, acu mai vreau  sa depun in 20 de RON tot prin MB. Cand vreau sa scot banii tot pe MB trebuie sa trimit ceva la bwin ca sa pot scoate, e prima mea retragere!

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #2 : 17 Iunie, 2010, 15:20:04 pm »
Am facut un cont pe bwin acum 3-4 zile si am depus 30 de RON, desigur am pierdut pe italieni, acu mai vreau  sa depun in 20 de RON tot prin MB. Cand vreau sa scot banii tot pe MB trebuie sa trimit ceva la bwin ca sa pot scoate, e prima mea retragere!

Deobicei la toate casele de pariuri, la prima retragere se cer documente precum copie dupa buletin etc.

Offline andrey20

• Junior
  • **
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #3 : 17 Iunie, 2010, 15:37:17 pm »
Deobicei la toate casele de pariuri, la prima retragere se cer documente precum copie dupa buletin etc.

asa stiam si eu, dar credeam ca s-a schimbat putin politica  ;D

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #4 : 17 Iunie, 2010, 15:58:30 pm »

asa stiam si eu, dar credeam ca s-a schimbat putin politica  ;D

Nu prea se schimba aceasta politica, si zic eu ca asa este bine, deoarece in acest fel se evita ca minorii sa joace la pariuri...

Offline andrey20

• Junior
  • **
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #5 : 17 Iunie, 2010, 16:13:04 pm »

Nu prea se schimba aceasta politica, si zic eu ca asa este bine, deoarece in acest fel se evita ca minorii sa joace la pariuri...

oricum joaca minorii  :P

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #6 : 17 Iunie, 2010, 17:15:53 pm »

oricum joaca minorii  :P

Probabil, dar nu in numar foarte mare...

Offline ghost1772

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
« Răspuns #7 : 02 Decembrie, 2010, 22:05:11 pm »
Salutare - eu am solicitat duminica seara o retragere de 90 ron prin transfer bancar in contul de la ING. Azi este joi si inca nu mi-au intrat banii in cont. Nu am banuit nimic, am zis ca e o simpla intarziere, pana cand, azi am vrut sa intru pe bwin in contul meu. Cand am completat username-ul si parola si am dat login mi-a aparut un mesaj in care scria "Contul acesta a fost dezactivat, pentru informatii contacteaza echipa de suport". Tin sa precizez ca deja de sambata am trimis o copie de pe permisul de conducere si azi dimineata am primit mail de la bwin in care ziceau ca documentul a fost verificat si aprobat. Ceea ce nu stiu sigur - am depus bani de pe cardul unei prietene, se intampla ceva daca depui bani de pe un card care nu are acelasi nume cu cel al utilizatorului, sau sa fie problema daca retragi bani intr-un cont diferit de cel de pe care ai depus ? Mai am sanse sa imi ajunga banii in cont ?

Offline AnDreY00

• Hero Member
  • Mesaje postate: 3508
    • Vezi Profilul
« Răspuns #8 : 02 Decembrie, 2010, 22:38:03 pm »
Salutare - eu am solicitat duminica seara o retragere de 90 ron prin transfer bancar in contul de la ING. Azi este joi si inca nu mi-au intrat banii in cont. Nu am banuit nimic, am zis ca e o simpla intarziere, pana cand, azi am vrut sa intru pe bwin in contul meu. Cand am completat username-ul si parola si am dat login mi-a aparut un mesaj in care scria "Contul acesta a fost dezactivat, pentru informatii contacteaza echipa de suport". Tin sa precizez ca deja de sambata am trimis o copie de pe permisul de conducere si azi dimineata am primit mail de la bwin in care ziceau ca documentul a fost verificat si aprobat. Ceea ce nu stiu sigur - am depus bani de pe cardul unei prietene, se intampla ceva daca depui bani de pe un card care nu are acelasi nume cu cel al utilizatorului, sau sa fie problema daca retragi bani intr-un cont diferit de cel de pe care ai depus ? Mai am sanse sa imi ajunga banii in cont ?

E o greseala imensa sa depui de pe alt card. Daca te documentai bine, ai fi citit peste tot ca numele de pe card trebuie sa coincida cu cel cu care te-ai inregistrat. Slabe sanse sa-ti recuperezi banii, adica eu zic ca nu este nicio sansa.

Totusi, in contul Bwin ti s-au intors banii? Daca nu, este o posibilitate ca retragerea sa se faca pana la urma, dar contul sa ramana inchis. Avand in vedere ca e prima retragere si e prin transfer bancar, poate dura vreo saptamana cel putin.

Offline IFGEORGE

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
« Răspuns #9 : 28 Decembrie, 2010, 09:40:21 am »
SALUTARE , am si eu o problema : am retras pe 21.12.2010 400 ron la bwin si azi imi trimite :

Stimate domnule Na,

Cererea dvs. de plată din data de 21/12/2010 a fost procesată cu succes.

Pentru a obține codul dvs. Western Union mergeți la secțiunea "Mișcări de cont" și dați click pe link-ul “Retrageri Western Union” de lângă plăți. Notă: pentru a putea ridica banii dvs. de la oficiul Western Union trebuie să prezentați un document oficial de identitate: pașaport, carnet de conducere etc. Banii sunt disponibili pentru a fi colectați timp de maximum 30 de zile.

Vă rugăm, nu răspundeți la această adresă de e-mail. Dacă aveți întrebări suplimentare, vă rugăm să luați legătura cu serviciul clienți prin intermediul paginii noastre de contact.
Cu respect,

Serviciul financiar bwin
Fax: +43 (1) 205 330 – 18000

la care incerc sa intru cum imi spun ei sa intru in cont imi zice : " Contul tau este Inchis "  :O ???
a mai patit cineva asa ? :( si la email-uri nu raspunde nimeni

Offline Cipri1

• Hero Member
  • Mesaje postate: 521
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #10 : 28 Decembrie, 2010, 11:12:30 am »
Ti-au inchis contul ...
Noi n-avem de unde sa stim motivul .
Mai trimite mail-uri ca pana la urma o sa iti raspunda . De obicei in perioada asta raspund greu ( mie mi-au raspuns cu o intarziere de o saptamana )  .

Offline untur2004

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #11 : 03 Februarie, 2011, 16:35:46 pm »
Am si eu o intrebare...Am incercat zilele trecute sa depun bani la Bwin de pe acelasi cardu visa electron ing de pe care am mai depus si retras bani in trecut.Nu am mai folosit cardu de vreo 8-9 luni si acum cand incerc sa depun bani imi zice urm msj: Din motive de securitate plata dvs. nu a putut fi efectuată. Vă rugăm, selectați altă modalitate de plată!
Apoi le-am dat un mesaj si mi-au zis ca cardul  nu a fost acceptat din motive de securitate.Nu stiu ce sa zic mai ales ca aproape toata lumea foloseste acest card. mentionez ca bani sunt in cont.
Are vreo importanta daca cardul visa electron de la ing este cont`rol sau daca e start?

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #12 : 04 Februarie, 2011, 14:01:40 pm »
Am si eu o intrebare...Am incercat zilele trecute sa depun bani la Bwin de pe acelasi cardu visa electron ing de pe care am mai depus si retras bani in trecut.Nu am mai folosit cardu de vreo 8-9 luni si acum cand incerc sa depun bani imi zice urm msj: Din motive de securitate plata dvs. nu a putut fi efectuată. Vă rugăm, selectați altă modalitate de plată!
Apoi le-am dat un mesaj si mi-au zis ca cardul  nu a fost acceptat din motive de securitate.Nu stiu ce sa zic mai ales ca aproape toata lumea foloseste acest card. mentionez ca bani sunt in cont.
Are vreo importanta daca cardul visa electron de la ing este cont`rol sau daca e start?

Nu, nu are importanta. Chiar nu stiu de ce nu te lasa sa depui. Nu ti-au cerut ceva documente?

Offline untur2004

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 3
    • Vezi Profilul
« Răspuns #13 : 04 Februarie, 2011, 17:11:38 pm »

Nu, nu are importanta. Chiar nu stiu de ce nu te lasa sa depui. Nu ti-au cerut ceva documente?

Mi-au cerut documentele la inceput cand am scos bani prima data.Deci contul nu e blocat sau ceva de genu asta.Poate sa fie din cauza ca mi-am inchis contu pentru 6 luni si apoi l-am deschis din nou?
Acum mesajul lor la mailu meu legat de card a fost urmatorul:
~Stimate domnule ...Vă mulțumim pentru e-mailul dvs....
Ne pare rău că aveți probleme la efectuarea depozitelor. După consultarea departamentului corespunzător, vă putem informa că, din nefericire, cardul dvs. nu a fost acceptat din cauza măsurilor noastre de securitate.....~
Sa mai incerc sa ii contactez prin asistenta telefonica sau sa schimb cardul?

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #14 : 05 Februarie, 2011, 01:07:49 am »
Daca ai un alt card valabil, atunci incearca.