21 Noiembrie, 2018, 01:48:15 am

Autor Subiect: Info Expekt  (Citit de 3142 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 7432
    • Vezi Profilul
    • SfStats
Info Expekt
« : 10 Decembrie, 2009, 20:47:52 pm »
Dacă ai întrebări în legătură cu agenția [ex]Expekt[/ex], atunci scrie în acest subiect.
« Ultima Modificare: 10 Decembrie, 2009, 20:51:32 pm de milan »

Offline predictorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1308
  • Sparta Praha
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Raspuns: Info Expekt
« Răspuns #1 : 30 Ianuarie, 2010, 15:48:18 pm »
Dragi utilizatori ai acestei agentii,puteti sami descrieti si mie mai in detaliat ce si cum merge treaba,daca sunteti multumiti.O urmaresc de citeva zile,parca ar fi o agentie pe placul meu.Daca ati avut ceva probleme la aceasta agentie, spuneti ce tip de probleme si  cum ati rezolvat,Cum cu bonusurile,la retrageri de ce este nevoie,ce acte cer,si daca nu ati avut probleme.Astept pareri

Offline WONDERSWORDW

• Parior
  • Mesaje postate: 129
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Raspuns: Info Expekt
« Răspuns #2 : 27 Aprilie, 2012, 19:18:52 pm »
Dragi utilizatori ai acestei agentii,puteti sami descrieti si mie mai in detaliat ce si cum merge treaba,daca sunteti multumiti.O urmaresc de citeva zile,parca ar fi o agentie pe placul meu.Daca ati avut ceva probleme la aceasta agentie, spuneti ce tip de probleme si  cum ati rezolvat,Cum cu bonusurile,la retrageri de ce este nevoie,ce acte cer,si daca nu ati avut probleme.Astept pareri

Salut,
E o agentie destul de buna, dar nu se compara cu bet365. Si aici trebuie sa trimiti o copie dupa o adresa de utilitati ,ceea ce eu nu am deoarece casa nu e pe numele meu si in acest caz trebuie sa trimit o copie dupa extras de cont.
Ps: Daca casa e pe numele tau e perfect trebuie sa trimiti doar copie dupa factura si dupa C.I , iar minimum withdrawel e de 15 $(fara nici o taxa ) cel putin asa scrie.
 :ok: