29 Noiembrie, 2021, 17:16:58 pm

Autor Subiect: Martingale  (Citit de 3862 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline angelo

• Nou
  • *
  • Mesaje postate: 1
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Martingale
« : 08 Ianuarie, 2013, 11:24:38 am »
Pot sa aplic metoda martingale la cartonase galbene sau la 1  2  solist cu cote de peste 2  sau la DNB ? cum e mai sigur?
« Ultima Modificare: 08 Ianuarie, 2013, 11:27:01 am de angelo »

Offline Valexx

• Hero Member
  • Mesaje postate: 2680
    • Yahoo Instant Messenger - Valexx5
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Martingale
« Răspuns #1 : 16 Ianuarie, 2013, 22:05:35 pm »
Trebuie sa cunosti acest sistem, sa sti riscurile la care te expui,  asta in  primul rand
 Se poate folosi la orice fel de pariu sportiv, chiar si cele mentionate de tine, insa nici una nu este SIGURA,  toate au riscurile lor;

Tine minte: Pariaza doar atat cat iti permiti sa pierzi

Offline vladut

• Parior
  • Mesaje postate: 156
    • Yahoo Instant Messenger - vlad.tibi90
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: Martingale
« Răspuns #2 : 08 Iulie, 2013, 23:28:21 pm »
Eu unul nu sunt un mare sustinator al acestui tip de pariu. Mi se pare foarte dinamic , miza creste extrem de repede , ai prins 5-6 bet-uri pierdute si ti-ai epuizat banca.
Aici poate sunt putin off topic dar iti recomand alt sir.
Mai bine joci fibionacci pe cote de peste 3 care le gasesti la multe sporturi si multe tipuri de pariuri.
La tenis ai deuce in game-ul urmator , asta merge foarte des la meciurile feminine
Cote de 3-4 la scor corect in game-ul urmator(ex: Federer castiga 40-15 @ 3.45) , dar aici iti faci tu propria strategie , vezi ce scor nu a fost in primele 4-5 game-uri si sunt mai multe variabile.
La fotbal daca joci la bet365.com ai optiunea cu minutul urmatorului gol , cotele sunt ~3 sau chiar mai mult , iti faci propriul sir si poti sa duci ceva intervale. De obicei joci pana se marcheaza primul gol si abandonezi , pentru ca scoruri albe intalnesti mai rar dar doua goluri pe meci nu e chiar usor de prins.
Viața este frumoasă, dacă-i știi rostul.