26 Ianuarie, 2021, 09:41:51 am

Autor Subiect: GPExpert Info  (Citit de 153399 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline mihaita777misu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 783
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: GPExpert Info
« Răspuns #1155 : 31 Iulie, 2014, 15:04:47 pm »
 :ok:
Norocul niciodata nu da, ci el doar imprumuta. Acesta este un amant neserios. Vine rar si pleaca repede.

Offline MaRyF2014

• Junior
  • **
  • Mesaje postate: 20
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1156 : 31 Iulie, 2014, 16:16:59 pm »
Eu deja l-am iertat pe MaRyF2014 ca nu stie ce spune...  :2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny: ;D :2funny: ;D Nimeni nu merită să fie iertat.  :2funny: ;D :2funny: ;D mai puțin eu :angel:
Hai, hai... gata cu fotosinteza, treci peste  :2funny:

Offline mihaita777misu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 783
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #1157 : 31 Iulie, 2014, 16:54:56 pm »
E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra. :ok:
Norocul niciodata nu da, ci el doar imprumuta. Acesta este un amant neserios. Vine rar si pleaca repede.

Offline gerrard88

• Parior
  • Mesaje postate: 73
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1158 : 01 August, 2014, 00:41:20 am »
Ca o idee, scoateti cele 3 concursuri terminate de pe prima pagina si lasati doar cel care mai e in desfasurare. Mai mult incurca cele ramase, arhive si ce mai e pe acolo :)

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #1159 : 01 August, 2014, 00:45:05 am »
Ca idee in mod cert o sa dispara dar astazi a fost ultima zi, trebuia macar sa se termine. In scurt timp n-o sa ne mai deranjeze...  :2funny:
Pariez... deci exist!

Offline gerrard88

• Parior
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1160 : 01 August, 2014, 02:04:01 am »
CHiar n am inteles ce a facut Julien de n a mai bagat niste pronosticuri in ultima zi. Ma uitam acum pe clasament si vad ca ii mai trebuiau 4 pronosticuri. Pe un alt site a terminat cu 43 de pronosticuri si ii trebuiau 45, a bagat acolo 5 analize in ultima zi desi nu mai avea nicio sansa sa faca baremul si aici n a mai pus nimic. Ciudat.

Offline vladut

• Parior
  • Mesaje postate: 156
    • Yahoo Instant Messenger - vlad.tibi90
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #1161 : 01 August, 2014, 02:19:09 am »
Am patit-o si eu odata din ce tin minte . Regulamentl spune asa :
14 . La concursul lunar, in ultimele 72 de ore puteti sa introduceti maxim 3 predictii argumentate

Eu aveam vreo 10 predictii si am zis ca mai fac vreo 5 in ultimele trei zile insa nu mi-am amintit de limitare asa ca nu am indeplinit tehnicalitatile pentru revendicarea premiului chiar daca profitul era peste al altora  :angel:
Viața este frumoasă, dacă-i știi rostul.

Offline Julien25

• Hero Member
  • Mesaje postate: 909
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1162 : 01 August, 2014, 11:24:21 am »
CHiar n am inteles ce a facut Julien de n a mai bagat niste pronosticuri in ultima zi. Ma uitam acum pe clasament si vad ca ii mai trebuiau 4 pronosticuri. Pe un alt site a terminat cu 43 de pronosticuri si ii trebuiau 45, a bagat acolo 5 analize in ultima zi desi nu mai avea nicio sansa sa faca baremul si aici n a mai pus nimic. Ciudat.

Pentru ca daca vei citi paginile anterioare vei intelege. La acest concurs am calculat ca mai sunt 72 de ore pana in 1 august, inclusiv, pentru ca asa am inteles din exprimarea regulamentului, cand de fapt era pana in 31 iulie si nu am mai putut sa acopar regula cu 3 predictii in ultimele 72 de ore.
La celalalt concurs am pus fix 45 de predictii in ultimele 9 zile, adica imediat dupa ce m-am intors din concediu. 2 din ele au fost anulate si sterese din sistem. In 9 zile sistemul acelui concurs permite sa pun maxim 45 de predictii, cate 5 pe zi, dar daca 2 au fost sterse, ce puteam sa fac?

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #1163 : 01 August, 2014, 13:52:07 pm »
AlexFCP probabil ca ai lipsit in ultimile zile ale lunii altfel ramane inexplicabil de ce te-ai oprit la 0.35 de puncte in situatia cand doar daca treceai pe plus intrai in top si in premii. Acum insa dupa ce s-a anutat ca concursul nu mai exista te-ai apucat sa pui predictii.
Pariez... deci exist!

Offline gerrard88

• Parior
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1164 : 19 August, 2014, 04:13:11 am »
Nu inteleg de ce se mai lasa cele 3 concursuri care nu mai sunt active pe prima pagina.....Mai mult incurca.....

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 7432
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #1165 : 22 August, 2014, 10:06:42 am »
Nu inteleg de ce se mai lasa cele 3 concursuri care nu mai sunt active pe prima pagina.....Mai mult incurca.....

Unde pe pagina principala?  ;D

Offline gerrard88

• Parior
    • Vezi Profilul
« Răspuns #1166 : 23 August, 2014, 04:32:34 am »
Sus la bara albastra cand apesi pe butonul "Concursuri"..  :)

Offline Milan

• Administrator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 7432
    • Vezi Profilul
    • SfStats
« Răspuns #1167 : 25 August, 2014, 16:45:27 pm »
Sus la bara albastra cand apesi pe butonul "Concursuri"..  :)

Deci in meniu.

Vom actualiza si acolo.  :ok: