02 Martie, 2021, 18:59:18 pm

Autor Subiect: GPExpert Tenis Arena  (Citit de 47930 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Admin Forum

• Hero Member
  • Mesaje postate: 2745
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Re: GPExpert Tenis Arena
« Răspuns #525 : 10 Septembrie, 2012, 16:40:19 pm »
Poate Djokovic s-o bata pe Serena, ca-n WTA acum n-are cine sa o invinga, e forta naturii femeia asta.  :2funny:

Pana la urma s-a dovedit ca e si ea tot "om" si mai avea putin si darama iar galeata ca anul trecut in finala cu Stosur.

Offline AnDreY00

• Hero Member
  • Mesaje postate: 3508
    • Vezi Profilul
« Răspuns #526 : 12 Septembrie, 2012, 10:48:00 am »
Ghinion, a inceput la 10:45.  :2funny:

Offline Admin Forum

• Hero Member
  • Mesaje postate: 2745
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #527 : 12 Septembrie, 2012, 18:19:30 pm »
Si la pariuri ca si-n teren conteaza foarte mult "psihicul", s-a vazut foarte clar cum un jucator care-si pierde concentrarea, cu alte cuvinte se enerveaza, isi iese din mana. Si cand faci pariuri conteaza foarte mult, cand joci la recuperare dupa o "deceptie" mai rau te afunzi. Azi-noapte la Quebec  eram in aceeasi mare dilema pe care am mai amintit-o anterior de a alege intre doua variante: 3 seturi la Vesnina vs Wozniak sau la Min vs Bouchard? Si am ales in stilu-mi caracteristic...  :2funny:
Normal ca imi venea sa ma dau cu capul de dispaly si-n aceasta stare m-am bagat impotriva lui Begu la "anti-joc" caci cotele ii erau clar favorabile de pe la 2.70 ajunsesera la 2.38 maxim. Si normal ca s-a intamplat ce trebuia sa se intample. Iar grecoaica ce-o fi zis, daca tot am jucat impotriva ei macar sa ma traga si pe mine in groapa...  :2funny:
Cand se inimpla la un concurs nu e chiar periculos mai nasol este insa cand pariezi cu draci pe tine pe bani, se intampla exact acelasi lucru.