15 August, 2020, 01:36:38 am

Autor Subiect: Bonus Gsbet  (Citit de 3714 ori)

0 Membri și 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Cipri1

• Hero Member
  • Mesaje postate: 521
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
Bonus Gsbet
« : 02 Mai, 2011, 23:17:17 pm »
In primul rand imi cer scuze daca n-am postat thread-ul in sectiunea corespunzatoare .

Cei de la GsBet si-au lansat azi un nou site si cu aceasta ocazie au pus la bataie un bonus foarte bun zic eu :
5 bilete gratis de cate 5 ron fiecare . Nu se poate juca mai mult de un bilet pe zi .
Ce trebuie sa faceti e sa va inregistrati pe site si sa completezi datele ( inclusiv CNP-ul , fara el nu merge ) . CNP-ul banuiesc , ca e pentru a verifica persoanele care nu au 18 ani .

Dupa ce va faceti cont , primiti un mail sa il activati .

« Ultima Modificare: 02 Mai, 2011, 23:27:30 pm de Cipri1 »

Offline *-Popy-*

• Hero Member
  • Mesaje postate: 897
    • Vezi Profilul
Raspuns: Bonus Gsbet
« Răspuns #1 : 03 Mai, 2011, 10:36:51 am »
buna oferta, insa eu nu am gsbet in oras!  :)

Offline Cipri1

• Hero Member
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #2 : 03 Mai, 2011, 15:33:24 pm »
Am fost la o agentie din Craiova si au spus ca nu au bonusul asta . :|

Incredibil ! ! ! :|

Offline Alexutzu

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1245
    • Vezi Profilul
« Răspuns #3 : 03 Mai, 2011, 16:01:49 pm »
Doar ce am pus un bilet cu codul acela.Eu zic sa te mai duci sa mai incerci.Eu am fost primul care a pus cu acel cod la agentia asta, si mi-a spus baiatul ala care era acolo ca mai venise cineva inaintea mea si nu i-a pus, pentru ca nu stia.Intre timp a primit un e-mail de la astia de la gsbet care l-au instiintat de promotie, si mi-a pus.

Offline carpenihil

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1832
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #4 : 03 Mai, 2011, 16:36:22 pm »
Biletele le completezi pe site sau fizic in agentie? Tocmai mi-am facut si eu cont pe situl lor si ma gandeam sa incerc si eu maine la mine in oras.

Offline Cipri1

• Hero Member
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #5 : 03 Mai, 2011, 16:49:17 pm »
Hai ca pana la urma totul revine la normal . Am postat pe pagina de facebook a celor de la Gsbet si am primit un raspuns rapid .
Citat
Spune-mi te rog exact care agentie din Craiova nu a dorit sa puna acest bilet. Noi vom suna la acea agentie pentru a lamuri problema. Toate agentiile GSbet au fost anuntate dimineata despre aceasta promotie, si despre cum sa accepte acele bilete gratuite in program.
Promotia chiar exista .

Acum 2 minute mi s-a confirmat ca s-a rezolvat problema la agentia unde am fost . Maine ma duc si pun un bilet , deoarece azi nu prea mai e oferta buna .

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #6 : 03 Mai, 2011, 16:51:07 pm »
Biletele le completezi pe site sau fizic in agentie? Tocmai mi-am facut si eu cont pe situl lor si ma gandeam sa incerc si eu maine la mine in oras.

Acum asa intr-un duel amical de vorbe, ma intreb cum de reusesti sa castigi concursuri, punand o astfel de intrebare...  :2funny:
Pai acest site n-are interfata online de pariere deci e logic ca este vorba de agentiile de la coltul blocului, acolo unde exista. Ce iei dupa site este acel cod unic cu care te prezinti la tejghea...  ;)
Pariez... deci exist!

Offline carpenihil

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1832
    • Vezi Profilul
    • Adresa de email
« Răspuns #7 : 03 Mai, 2011, 23:04:52 pm »
ok ms de info iar referitor la stangacia mea ma gandeam la faptul ca exista si case gen stanley unde pe situl lor poti deja completa bilete cu optiuni personale si apoi te poti prezenta cu ele la agentia offline, cel putin asa stiam din trecut. Plus ca nu am avut prea mult timp ca sa explorez interfata celor de la gsbet :)

Offline pescadorul

• Hero Member
  • Mesaje postate: 5674
    • Vezi Profilul
    • Proza "neserioasa" si predictii... sportive
    • Adresa de email
« Răspuns #8 : 03 Mai, 2011, 23:12:59 pm »
asa este, se pot completa bilete pe site la care se obtine un cod cu care te duci la tejghea si tanti tasteaza codul si activeaza pariul cu suma pe care o joci.
Pariez... deci exist!